Тендер на надання послуг з проведення медіа-моніторингу

snymok

Громадська організація «Європа без бар’єрів» в рамках проекту «Розбудова інституційної спроможності ГО «Європа без бар’єрів» заради реформ у сфері демократії, прав людини та свободи пересування», запрошує взяти участь у тендері на надання послуг з проведення медіа-моніторингу за період з 1 січня 2016 року по 1 січня 2017 року.

До участі у тендері запрошуються фізичні особи-підприємці, які мають досвід проведення медіа-моніторингу для громадських організацій, а також мають реєстрацію за відповідними КВЕДами.

Технічне завдання тендеру передбачає проведення моніторингу присутності організації у медіа та підготовку таких звітних матеріалів:

  • Таблиця з переліком згадок і цитувань організації та її експертів в українських і закордонних електронних, друкованих ЗМІ, а також у радіо та телеефірі
  • Аналіз згадок за експертами, темами та тональністю, частотою, часом тощо
  • Підсумковий звіт
  • Рекомендації для організації щодо посилення присутності у ЗМІ.

 Тендерна пропозиція має містити такі документи:

1)   Цінова пропозиція,

2) Опис досвіду проведення медіа-моніторингу для громадських організацій із зазначенням попередніх замовників послуг і їх контактів,

3)  Свідоцтво про державну реєстрацію,

4)  Витяг з Єдиного Державного Реєстру.

Тендерні пропозиції приймаються в електронному вигляді за електронною адресою office.europewb@gmail.com   з поміткою “Тендер. Медіа-моніторинг” до 23:59 12 лютого 2017 року. Результати тендеру буде оголошено після 15 лютого 2017 року. Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає вищенаведеним вимогам і є найбільш вигідною з точки зору вартості.

Усі питання щодо подання пропозиції на тендер слід надсилати в письмовій формі на вказану вище електронну адресу. ГО «Європа без бар’єрів» залишає за собою право звернутися за додатковими роз’ясненнями перед визначенням переможця.

01030 Київ, Україна
Вул.. Володимирська 42, оф.21
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів».

(С) 2016-2017 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати