Трансформації трудової міграції з України до ЄС під час пандемії COVID-19

Дослідження вивчає вплив пандемії COVID-19 на ринки праці в Україні та ЄС, та трудову міграцію з України, а також ще чотирьох країн Східного партнерства – Молдови, Білорусі та Грузії. У публікації проаналізовано ситуацію з трудовою міграцією до пандемії, вплив перших обмежень на транскордонний рух, ефекти пандемії та обмежень на ринки праці і обсяг переказів, політики держав походження та держав призначення трудової міграції, медійний образ трудових мігрантів і трудової міграції.

На основі наведених даних автори пропонують конкретні кроки для поліпшення становища трудових мігрантів та пом’якшення негативних ефектів пандемії.

Відкрити публікацію (PDF)

Якщо вас зацікавила ця публікація, ви можете замовити безкоштовний паперовий примірник (тільки на території України!), заповнивши невелику реєстраційну форму

Дослідження створено у партнерстві з Фондом Фрідріха Еберта в Україні. Висловлені в публікації думки є відповідальністю авторів.

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати