У Києві презентують аудит реформ у регіонах: документи, міграція, кордони, дискримінація

У вівторок, 28 листопада у Києві на круглому столі обговорять результати дослідження імплементації реформ у сферах ідентифікаційних документів, управління кордонами та міграцією та протидії дискримінації у шести областях України.

Круглий стіл складатиметься з трьох частин.

У першій ГО «Європа без бар’єрів» представить аналітичний звіт «Аудит реформ у регіонах: громадський аналіз змін після візової лібералізації», створений спільно  з регіональними партнерами на основі проведеного дослідження.

Згодом відбудеться панельна дискусія за участі посадовців відомств, дотичних до відповідних реформ: ДМС, ДПСУ, МВС, офіс омбудсмана, МЗС.

У третій частині місцеві організації, які виконували аналіз, представлять звіти про дослідження у своїх регіонах.

Дослідження проводилося у липні-серпні 2017 року у Вінницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Одеській і Херсонській областях.

Сферою дослідження була імплементація чотирьох блоків реформ, структурованих за зразком Плану дій з візової лібералізації (ідентифікаційні документи, управління кордонами, управління міграцією, протидія дискримінації).

Дослідження виконувалося через звернення з запитами до органів місцевої влади на рівні області, міста та району, спостереження ситуації, вибіркове інтерв’ювання громадян, посадовців, активістів, моніторинг медіа. Всього було оброблено близько 1000 інформаційних запитів.

Захід почнеться об 11:00 і триватиме до 13:00. Місце проведення: ІА “Укрінформ”, вул.Б.Хмельницького, 8/16

Для участі потрібно зареєструватися.

Програма

Партнери та виконавці дослідження у регіонах:

Партнер у Львові

ГО “Центр “Жіночі перспективи

Партнер у Херсоні

ХОЦ “Успішна жінка”

Партнер в Одесі

ГО “Сприяння міжкультурному співробітництву”

Партнер у Вінниці

ГО “Креатив”

Партнер у Івано-Франківську

ГО “Центр муніципального та регіонального розвитку – ресурсний центр”

Партнер в Ужгороді

ГО “Центр стратегічного партнерства”

На фото: презентація регіонального звіту в Івано-Франківську


Підписуйтеся на наш канал у Telegram

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати