Перша оцінка Європейським союзом виконання Україною критеріїв Плану дій для запровадження безвізового режиму на короткострокові поїздки відбудеться в середині 2011 р.
А. Береза | GolosUA.com
Про це керівник громадського обєднання «Європа без бар’єрів» Ірина Сушко заявила сьогодні на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.
«В документі не йдеться про те, з якою регулярністю відбуватимуться оцінки виконання плану дій, але сказано, що перша відбудеться в середині наступного року», – сказала Сушко.
Також І. Сушко розповіла, що Планом передбачається, що ухвалення рішень після виконання зазначених критеріїв не відбуватиметься автоматично.
«План розділений на дві частини. Перша – це, власне, планування, організаційна робота і завдання, які лежать в законодавчій площині, тобто прийняття необхідних законів. Після цього відбуватиметься всебічна оцінка членів Європейського союзу цих законів, і тільки тоді цього буде дана можливість виконувати імплементацію того, що прийнято в першій частині».
Безпосередньо критерії, передбачені Планом, за словами І. Сушко, торкаються чотирьох напрямків: безпеки документів, громадського порядку та безпеки, міграційної політики та фундаментальних прав людини.












