Як досягти безвізового режиму з Європейським Союзом? Досвід Західних Балкан для України

Дана публікація розкриває особливості процесу візової лібералізації, що відбувся в країнах
Західних Балкан та є актуальним для України. Досвід окремих країн регіону, висвітлений в рамках публікації, ілюструє успіхи та труднощі виконання Дорожніх карт (2008 — 2010 років) на прикладі Сербії, Боснії та Герцеговини, Албанії.

Провідні експерти даних країн діляться досвідом планування та виконання урядами їх країн критеріїв та завдань, розкривають нові переваги і виклики, що з’явились після скасування візового режиму з ЄС. Основна увага зосереджена на особливостях законодавчого забезпечення безвізового руху країн Західних Балкан та України, що стосуються безпеки документів, міграційної політики, громадського порядку та безпеки, фундаментальних прав та міжнародних відносин.

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати