ЄББ долучилася до двох спільних звернень громадських організацій щодо безвізового режиму

“Європа без бар’єрів” долучилася до двох спільних заяв українських громадських організацій до Європейської Ради та Європейського парламенту щодо візової лібералізації.

У першому зверненні представники українських ГО і аналітичних центрів вітають завершення переговорів між Радою ЄС і Європейським парламентом щодо погодження механізму призупинення безвізових режимів для третіх країн, висловивши надію, що це спростить швидке ухвалення рішення щодо безвізового режиму для України та Грузії.

“Ми закликаємо лідерів країн-членів ЄС підтвердити на саміті ЄС, що Україна виконала всі вимоги для лібералізації візового режиму, а також схвалити політичне рішення про негайний запуск тріалогу і подальшої візової лібералізації для громадян нашої країни”, – сказано у зверненні до Європейської Ради.

В іншому зверненні представники громадянського суспільства закликають ЄС продовжувати моніторинг стійкості реформ, запроваджених у рамках Плану дій з візової лібералізації і нагадують про значущість негайного надання Україні безвізового режиму.

“Ми вдячні європейським партнерам за вашу послідовну і тверду підтримку українських реформ і заявляємо, що негайне надання безвізового режиму посилить упевненість українських громадян у Європейському Союзі та спростить подальше ефективне просування й імплементацію ключових системних змін”, – сказано у заяві.

Читати Звернення громадських організацій України до Президента Європейської Ради Дональда Туска, і до членів Європейської Ради щодо візової лібералізації (англійською мовою)

Читати Звернення громадських організацій України до Європейського парламенту щодо візової лібералізації (англійською мовою)

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати