“Європа без бар’єрів” запрошує до співпраці інтерв’юерів у 5 регіонах

Громадська організація «Європа без бар’єрів» у рамках проекту «Анатомія кордону: громадська оцінка практик перетину кордону України та нормативних новацій» запрошує до співпраці інтерв’юерів для опитування мандрівників та спостереження за пунктами пропуску у Чернігівській, Волинській, Львівській, Закарпатській і Чернівецькій областях.

Вимоги:

  • Вільне володіння українською та російською мовами, бажано вміти розмовляти англійською, володіння польською, румунською, угорською, словацькою буде перевагою
  • Вміння спілкуватися з людьми
  • Досвід участі в опитуваннях буде перевагою
  • Наявність вільного часу
  • Мобільність

Відібрані учасники пройдуть тренінг, після якого займатимуться польовим збором даних відповідно до методології та плану проекту під керівництвом регіонального координатора.

Термін робіт: березень-квітень

Прохання надсилати резюме з темою «Анатомія кордону» на пошту office.europewb(вухо)gmail.com до 25 березня 2018 року. Також на цю адресу можна надсилати питання.


Підписуйтеся на наш канал у Telegram

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати