Єврошкола (EU Study Days) в Івано-Франківську

В Івано-Франківську 1-2 квітня відбудуться заходи 18-ї сесії Єврошколи – інформаційно-просвітницького проекту, який підтримується Представництвом ЄС в Україні.

У рамках сесії в суботу відбудуться лекції Михайла Гончара, президент Центру глобалістики «Стратегія ХХІ», Ірини Сушко, виконавчого директора ГО “Європа без бар’єрів”, і Тараса Качки, заступника виконавчого директора Міжнародного Фонду «Відродження».

Повну програму читайте тут (PDF)

EU Study Days є проектом Представництва Європейського Союзу в Україні, що дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері. Крім того, проект має на меті створити мережу української молоді, яка спілкуватиметься й надалі для обміну досвідом та впровадження разом спільних ініціатив. Участь у Єврошколі є безкоштовною для відібраних студентів.

Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст. Робочі мови Єврошколи – українська та англійська. Знання англійської мови (вміння говорити та читати англійською, а також розуміти усне мовлення) є обов’язковим для участі.

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати