Заходи кампанії “Подорожуй відповідально” у Чернівцях. Фотозвіт

13 жовтня ГО «Європа без бар’єрів» спільно з чернівецькими  партнерами провели інтерактивну вуличну гру «Смарт-поїздка» та публічний семінар «Подорожуй відповідально», покликані поширити серед містян інформацію про правила перетину кордону з країнами ЄС і Шенгену за умов безвізового режиму, виїзду за кордон з метою навчання та легального працевлаштування.

Фотозвіт

Чернівці. Семінар і гра "Подорожуй відповідально"

О 13:00 у приміщенні корпусу №14 Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, (аудиторія №33, вул. Кафедральна, 2) відбувся семінар «Подорожуй відповідально», присвячений питанням умов легального працевлаштування, подорожування, навчання, отримання біометричного паспорта, відповідальності за порушення міграційних правил ЄС.

Участь у семінарі взяла також представниця регіонального управління Державної міграційної служби Оксана Мотозюк.

О 16:30 на вулиці О.Кобилянської (біля карети) відбулася гра «Смарт-поїздка», задля перемоги в якій потрібно було правильно зібрати документи для подорожі з заздалегідь обраною метою (туризм, працевлаштування, освіта).

«Прикордонниця» і «митник» однієї з країн ЄС пропонували перехожим обрати випадковим чином  аркуш паперу з зазначеною метою поїздки, після чого запрошували їх до стенду  з «документами» (закордонний паспорт, закордонний біометричний паспорт, квитки на літак, програма конференції, запрошення, трудовий договір тощо), з яких потрібно було обрати ті, що відповідають меті поїздки. Учасники, які впоралися з завданням, перетинали символічний кордон.

Відео

Під час гри мешканці міста також отримувати текстові та графічні матеріали про умови легального працевлаштування, подорожування, навчання, отримання біометричного паспорта, відповідальність за порушення міграційних правил ЄС. З електронною версією матеріалів можна ознайомитися за адресою. 

Партнери у Чернівцях: БО «БФ «ПроОсвіта», ГО «Квадрівіум».

Усі заходи є частиною інформаційної кампанії «Подорожуй відповідально», яка проводиться в рамках проекту “Просування реформ в регіони”, який виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій і “Європейською правдою” за сприяння та фінансової підтримки Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid). Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу

Фотозвіти з ігор і семінарів у Тернополі та Івано-Франківську

Підписуйтеся на наш канал у Telegram

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати