Дискусія “Перспективи відкритого неба для українських аеропортів і пасажирів”

Україні обіцяють нарешті підписати багатостраждальну Угоду про Спільний авіаційний простір з Європейським Союзом.

Що принесе ця Угода для української цивільної авіації. Чи спростить вона життя українським аеропортам і авіакомпаніям? Як це вплине на українських мандрівників? Чи стане Європа досяжнішою?

Запрошуємо обговорити ці питання під час онлайн-дискусії у п’ятницю, 9 липня, з 13:00 до 14:30.

До обговорення запрошені: представники Міністерства інфраструктури, Державної авіаційної служби, аеропортів Бориспіль, Львів, Одеса, Харків, Ужгород, авіакомпаній, авіаційні експерти та громадські організації, профільні медіа.

Питання для обговорення:

1. Які зміни принесе Угода про САП у перспективі двох років?

2. Чи готуються до цих змін українські аеропорти та авіакомпанії?

3. Як вплине САП на українських мандрівників?

Для участі потрібно зареєструватися

Захід підготовлено у рамках проєкту “Посилення діалогу з питань управління кордонами між громадськістю та органами влади”, який здійснюється за підтримки Європейського союзу та Міжнародного Фонду “Відродження” в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Висловлені під час заходу думки не обов’язково відображають позицію Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати