Франція

Франція

ПОСОЛЬСТВО ФРАНЦІЇ В УКРАЇНІ

Канцелярiя
01901, м.Київ, вул. Рейтарська, 39
Телефон: (+38 044) 590-36-00
Факс: (+38 044) 590-36-24
Сайт посольства   http://www.ambafrance-ua.org
Надзвичайний і повноважний посол Франції в Україні – пан Жак ФОР

Робочi години
понеділок-п’ятниця, 9.00 – 13.00, 14.00 – 18.30

Керівник відділу віз : Пан Фредерік ЛАРШЕ

НАЦIОНАЛЬНЕ СВЯТО
14 липня – День взяття Бастилiї

КОРОТКОТЕРМІНОВІ ВІЗИ ДО ФРАНЦІЇ – 15 ЖОВТНЯ 2010 р : ВІДКРИТТЯ ВІЗОВОГО СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ ФРАНС ВАК.

Французька влада вирішила передати спеціалізованій компанії, у рамках чітко визначених умов, функції, пов’язані зі складанням досьє на отримання віз у КИЄВІ.

Право рішення про надання чи відмову у видачі візи як і раніше належить виключно Посольству Франції в Україні.

Акредитованим підрядником було обрано VFS GLOBAL (ФРАНС ВАК), який вже надає подібні послуги щодо досьє на отримання віз до Франції у багатьох країнах, з поміж інших у РОСІЙСЬКІЙ Федерації (Mосква, Санкт-Петербург та Єкатиренбург).

Візовий cервісний центр ФРАНС ВАК знаходиться за наступною адресою : вул. Фрунзе, 60 / вул. Заводська, 8 (ПОДІЛ) (центр працює з понеділка до п’ятниці, з 08 год. 30 хв. до 15 год.30 хв.)

Заявники можуть звертатися до центру ФРАНС ВАК без попереднього запису або ж за записом (тел. : 0445949620, 0501179030, Інтернет сайт ФРАНС ВАК : www.francevac-ua.com. До Візового відділу Посольства Франції заявники можуть приходити виключно за записом через Колл-центр Франс ВАК.

Починаючи з 15 жовтня 2010 р., документи на видачу візи можна подавати до Візового Сервісного центру ФРАНС ВАК, якщо йдеться про наступні категорії віз :

-  короткотермінові візи для відвідин родини, у приватних справах чи з метою туризму
-  короткотермінові візи для ділових поїздок, мистецької, наукової діяльності, роботи по найму
-  короткотермінові візи для членів родини (родичів по висхідній лінії) французів або ж їхнього іноземного подружжя.
-  короткотермінові візи до Заморських департаментів (Гваделупа, Мартініка, Гвіана, Реюньйон) та Заморських територій (Нова Каледонія, Полінезія, Майот).
-  транзитна аеропортова віза

Досьє на отримання короткотермінової візи з метою одруження прийматимуться у Візовому відділі Посольства Франції за записом, здійсненим виключно через Колл-центр ФРАНС ВАК.

2 можливості для видачі і повернення паспортів :
- безпосередньо у віконечку ФРАНС ВАК з 8 год. 30 хв. до 15 год. 30 хв.
- кур’єрська доставка (Кур’єрська доставка TNT) за адресою, вказаною заявником. Існуватиме можливість отримання SMS-повідомлення, якщо паспорт буде готовий, або ж перевірки готовності документу на Інтернет-сайті ФРАНС ВАК за допомогою коду.

Оплата за послуги здійснюється під час подання досьє.

Подружжя громадян Франції або ж країн-членів Євросоюзу можуть подавати документи на отримання візи безпосередньо до Візового відділу Посольства Франції в Україні, з понеділка до п’ятниці з 14 год. до 16 год. без попереднього запису.

 

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати