Громадський моніторинг візової практики країн ЄС на прикладі генерального консульства Греції у Маріуполі

donezkДонецький Інститут соціальних досліджень і політичного аналізу 6 листопада з 11.00 години в конференц-залі готелю «Чайка» (Маріуполь, Приморський бульвар, 7) проводить круглий стіл з питань візової політики країн ЄС щодо українських громадян з акцентом на консульство Греції у Маріуполі.

Будуть запропоновані результати проведеного ДІСДПА соціологічного опитування заявників генерального консульства Греції в Маріуполі, представлена динаміка змін за останні роки і висновки громадської експертизи виконання зобов’язань країнами ЄС по Угоді про спрощення оформлення віз між Україною та ЄС.

Дослідження проходило в рамках реалізації громадською організацією «Європа без бар’єрів» загальноукраїнського проекту моніторингу візової політики європейських країн Шенгенської зони, підтриманого Міжнародним фондом «Відродження».

Модератор обговорення Володимир Кіпень, голова ДІСДПА. До дискусії запрошені Генеральний консул Грецької Республіки в м. Маріуполі Дімітріс Папандреу. До участі запрошуються представники міськради, громадських організацій, науковці та журналісти.

Контактна інформація:

Тел. (062) 305-02-59
e-mail:disrpa@gmail.com

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати