Ірина Сушко у Вірменії розповіла про український досвід візової лібералізації з ЄС

Виконавчий директор “Європи без бар’єрів” Ірина Сушко долучилася до публічних подій у Єревані, покликаних обговорити наявний стан і перспективи відносин між Вірменією та ЄС, зокрема, у контексті Східного партнерства.

25 вересня вона презентувала український шлях до візової лібералізації під час воркшопу “Важливість реформ, від спрощення віз до безвізового режиму. Випадки України та Молдови”, організованого вірменським Аналітичним центром з питань глобалізації та регіональної співпраці. Про шлях Молдови розповідав Юліан Русу з Інституту європейських політик і реформ.

Прорама воркшопу (англ)

Медіа про захід (англ)

Відео, прес-конференція

26 вересня Ірина Сушко взяла участь у дискусії “Майбутнє Східного партнерства: виклики та перспективи. Погляд громадянського суспільства на відносини Вірменія-ЄС”, разом з колегами з Представництва ЄС у Вірменії, НУО Польщі, Швеції, Вірменії та Молдови.


Підписуйтеся на наш канал у Telegram

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати