Кількість користувачів безвізового режиму різко зросла – ДПСУ

IMG_9946cut

У червні 2018 року кількість громадян України, які скористалися безвізовим режимом, різко зросла і склала 221 тисячу осіб, що у 2,3 рази більше, ніж у червні минулого року.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

“Тільки у червні цього року зафіксовано 221 тисяча поїздок українців за безвізом, а це в 2,3 рази більше ніж за перші 30 діб безвізу, коли статистика становила майже 96 тисяч осіб. Нині кількість безвізовиків в середньому сягає від 9 тисяч до 12 тисяч осіб за добу”, – сказано в повідомленні.

Загалом від початку дії безвізу по кінець червня цього року загалом відбулося понад 21 мільйон перетинів кордону до ЄС громадянами України, що на 12% більше ніж за попередній аналогічний період.  Прикметно, що кількість користувачів безвізу за червень 2018 року лише в 2,5 рази менше, ніж кількість осіб, які скористалися безвізом за весь попередній рік.

Як відомо, у статистиці Державної прикордонної служби людиною, що скористалася безвізовим режимом вважається мандрівник, що перетнув кордон з “чистим” біометричним паспортом без шенгенських віз.

Нагадаємо, нещодавно “Європа без бар’єрів” прогнозувала, що найближчим часом різко зросте кількість користувачів безвізу.


Очікувано, разом зі зростанням активності “безвізових” українців зростає навантаження на інфраструктуру західного кордону, що ми теж прогнозували минулого року. Як саме це відбувається, і що з цим робити, можна буде дізнатися 12 липня під час презентації перших результатів дослідження практики перетину кордону “Анатомія кордону” (більше про подію).

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів».

(С) 2016-2017 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати