Міграційна безпекова карта України (2016)

Дослідження статистичних даних і останніх тенденцій української міграції до країн ЄС станом на листопад 2016 року.

Дослідження базується на методології, що була використана Європейською Комісією у 2014 та 2015 роках для п’ятого та шостого звітів щодо прогресу України в імплементації Плану дій з візової лібералізації та включає в себе оцінку рівня регулярної та неврегульованої міграції з України в ЄС, а також оцінку кількості шукачів притулку в ЄС.

У рамках дослідження було використано офіційні відкриті дані європейських агенцій, Frontex, Державної міграційної служби України, Eurostat тощо.

Дослідження відображає актуальні тенденції у міграції станом на листопад 2016 року та описує очікуваний вплив безвізового режиму на міграційні потоки з України до ЄС.

Зокрема, аналізуються такі показники:
Регулярна міграція
Візові заявки
Відмови у в’їзді на кордоні
Управління кордонами
Виявлення українських мігрантів з неврегульованим статусом
Кількість прохань про притулок
Рішення про надання притулку

Відкрити файл PDF

Читати на Slideshare

Дослідження підготовлено в рамках проекту «Останні кроки до безвізового режиму: комунікація реформ та консолідація підтримки в країнах ЄС», що реалізується ГО «Європа без бар’єрів» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»

Корисні посилання:

Ключові факти з міграційної безпекової карти-2016 (інфографіка)

Міграційна безпекова карта України (2015)

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати