Конкурс матеріалів про трудову міграцію

Оновлено: конкурс подовжено до 16 червня

Аналітичний центр «Європа без бар’єрів» за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду оголошує конкурс на найкращі матеріали про трудову міграцію з України до країн «Вишеградської четвірки»: Польщі, Угорщини, Словаччини, Чехії.

Конкурс проводиться у трьох категоріях:

  1. Відео або телепрограма
  2. Радіопрограма або подкаст
  3. Стаття, опублікована у друкованому або онлайн-виданні.

Переможець у категорії “Відео або телепрограма” отримає нагороду 4500 гривень, 2 місце – 3000 гривень, третє – 2000 грн. Переможці у інших двох категоріях отримають по 3500 грн, 2 місце – по 2500 грн, 3 місце – по 1000 грн.

Заявку можуть подавати автори таких матеріалів: аналітика, пояснювальні матеріали про легальне працевлаштування чи реінтеграцію трудових мігрантів, інтерв’ю, репортажі, сюжети, висвітлення місцевого контексту трудової міграції.  Список не є вичерпним.

Основні критерії оцінки:

  • основна ідея та тема матеріалу стосується трудової міграції з України до однієї або всіх вказаних країн
  • матеріал об’єктивний, повний, без маніпуляцій та викривлень
  • за інших рівних показників буде враховуватися охоплення аудиторії матеріалом

Матеріал має бути підготовлено українською або англійською/російською мовами й опубліковано після 23 березня 2019 року. Один учасник може подати кілька різних матеріалів. 

Для участі, будь-ласка, надсилайте свої публікації з темою «Конкурс. Трудова міграція» на адресу office.europewb@gmail.com до 16 червня 2019 року включно. У тілі листа, будь ласка, вкажіть охоплення аудиторії, що може включати результати Google Analytics (дані підтверджені скріншотами), перегляди на сайті, кількість поширень в соціальних медіах (Facebook, Twitter) для онлайн-медіа, тираж газет/журналів тощо*. Для офлайнових публікацій потрібно надіслати підтвердження публікації (відсканована газета/журнал, запис ефіру). За цією ж адресою можна надсилати питання та уточнення.

Учасників повідомлять про результати через електронну пошту, з якої надійшов матеріал. Результати будуть оголошені не пізніше 25 червня 2019 року на сайті та сторінці у Facebook ГО «Європа без бар’єрів».

Організація залишає за собою право не пояснювати причини вибору переможця після оголошення результатів. У разі змін умов конкурсу про них буде повідомлено на сайті або сторінці у Facebook ГО «Європа без бар’єрів».

Пов’язані матеріали:

Довідник “Міфи і факти про трудову міграцію з України”


* Примітка. Вимога щодо демонстрації охоплення не означає, що матеріал з малими показниками не може виграти. Головний критерій – це якість матеріалу.

Конкурс проводиться у рамках проекту “Популяризація фактоорієнтованого медійного висвітлення явища трудової міграції з України до країн Вишеградської четвірки“, який реалізовує ГО “Європа без бар’єрів” за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду.

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати