Круглий стіл “Чи наблизив Україну до країн Шенгену збір біометричних даних?”

Біометр. паспорт

 

Круглий стіл “Чи наблизив Україну до країн Шенгену збір біометричних даних?” відбудеться 9 лютого 2016 року з 12.00 до 14.00 у приміщенні інформаційного агентства “УКРІНФОРМ”, за адресою: м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 8/16, за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”

У грудні 2015 року Україна отримала від Європейської комісії позитивний звіт щодо завершення виконання Плану дій з візової лібералізації, зокрема у сфері реформи безпеки документів та запровадження біометричних закордонних паспортів.

Хоча випуск біометричних документів було частково відрегульовано, все ще залишається під питанням належний рівень організації підрозділами Державної міграційної служби прийому та обробки документів заявників (великі черги та висока вартість).

З огляду на те, що на початку 2016 року розпочався процес оформлення нових паспортів громадянина України у вигляді ID-карток, які міститимуть біометричні дані, актуальним залишається питання технічної готовності територіальних підрозділів ДМС приймати документи на виготовлення паспортів та встановлення вартості таких документів для населення.

Експерти презентують результати соціологічного опитування заявників ДМС, яке було проведено ГО “Європа без Бар’єрів” восени 2015 року в Києві, а рамках проекту “Моніторинг впровадження біометричних технологій у візово-міграційній практиці”.

Під час круглого столу експерти окреслять останні тенденції у практиці видачі закордонних біометричних документів відділеннями ДМС та оприлюднять відповідні рейтинги відділень ДМС.

До участі в заході запрошені представники МЗС та ДМС, секретаріату КМУ, профільних органів виконавчої влади, народні депутати, незалежні експерти та представники ЗМІ.

Контакти організаторів: Мар’яна Кузьо maryana.kuzio@gmail.com

Pdf-файл

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати