Літературний конкурс на тему “Безвіз”

828992_1_w_590

Журнал “Країна” оголосив цьогорічний конкурс “Новела по-українськи”, темою якого буде “Безвіз”.

“Тема текстів вільна, але повинна стосуватися безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом. Тобто дія художніх творів може відбуватися в країнах ЄС або бути з ними пов’язана. Наприклад, героями можуть бути українці, що подорожують Європою, живуть там або приїхали працювати. Можна писати про мандри, “відкриття Європи”, нових заробітчан, пригоди при отриманні біометричного паспорта й інші історії”, – сказано в оголошенні.

Вимоги

Неопублікований раніше текст.

Обсяг – до 10 тис. знаків із пробілами.

Мова – українська.

Жанр – новела.

Брати участь у конкурсі мають право громадяни України, а також громадяни інших держав, у яких є виданий на території України ідентифікаційний номер (код).

Винагорода: публікація новели в журналі “Країна” і на сайті Gazeta.ua.

Грошова винагорода – 5000 грн з урахуванням усіх утриманих податків і зборів.

Новели інших фіналістів будуть оприлюднені на сайті Gazeta.ua. Додаткова спеціальна відзнака одному з фіналістів – друк новели в “Газеті по-українськи”.

Конкурсні твори надсилайте до 1 липня 2018 року включно на адресу novela@gpu.ua

До листа необхідно долучити додатками два файли. У першому – дані про автора: біографія і контакти. Файл підписати прізвищем учасника. У другому – текст новели. Підписати файл латинськими літерами назвою новели.

Один автор має право надіслати лише один текст.

Своєю участю в конкурсі він дає згоду на публікацію новели на сайті Gazeta.ua, в “Газеті по-українськи” й журналі “Країна” та згоду на опрацювання, збереження й використання його персональних даних. Автор гарантує, що не порушує законодавства про авторське право та суміжні права.

До журі ввійдуть представники редакції журналу “Країна”, а також письменники й видавці. Роботи оцінюватимуть анонімно. У конкурсі не можуть брати участі працівники журналу “Країна”, “Газети по-українськи” й Gazeta.ua.

Результати конкурсу журі оголосить у жовтні 2018 року.

Зверніть увагу: “Європа без бар’єрів” оголошує про спеціальну відзнаку для конкурсантів “Новели по-українськи”


Підписуйтеся на наш канал у Telegram

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів».

(С) 2016-2017 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати