Моніторинг даних щодо міграції та змін у міграційній політиці (Україна, Словаччина, Чехія, Польща)

Публікація містить результати моніторингу доступних даних щодо міграції та змін у міграційній політиці, виконаного в Україні, Польщі, Чехії та Словаччині у вересні 2015 року – червні 2016-го (англійською мовою).

Щомісячні звіти слугували статистичним підґрунтям для польового якісного дослідження, представленого у томі І книги (Українська міграція в часи кризи: вимушена та трудова мобільність)

Дослідження виконано в рамках проекту “Моніторинг міграції в Україні: вимушена та трудова мобільність“, підтриманого Міжнародним Вишеградським Фондом.

Дослідження виконували “Європа без бар’єрів” в Україні, Geomigrace з Карлового Університету в Чехії, Центр Східних студій у Польщі (OSW), Словацька Асоціація Зовнішньої Політики (SFPA) у Словаччині.

Відкрити файл PDF (англійською мовою)

Читати на Slideshare

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати