Дослідження української міграції до країн Вишеграду

Результати колективного дослідження “Українська міграція в часи кризи: вимушена та трудова мобільність“, на основі статистичних і польових досліджень, виконаних у рамках проекту “Моніторинг міграції в Україні: вимушена та трудова мобільність (2015-2016)“.

Метою дослідження було вивчити вплив нових безпекових викликів з боку Росії (анексія Криму, ескалація бойових дій на Сході України) на характер і тренди української міграції.

Дослідження виконували “Європа без бар’єрів” в Україні, Geomigrace з Карлового Університету в Чехії, Центр Східних студій у Польщі (OSW), Словацька Асоціація Зовнішньої Політики (SFPA) у Словаччині.

Українська міграція в часи кризи: вимушена та трудова мобільність

Відкрити в PDF

Читати на Slideshare

Англомовна версія (PDF)

Ukrainian Migration in Time of Crisis: Forced and Labour Mobility. Читати на Slideshare

Також читайте частину ІІ даної книги: Моніторинг даних щодо міграції та змін у міграційній політиці (Україна, Словаччина, Чехія, Польща)

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати