Нові стейкхолдери кордону

Другий квартал поточного року ознаменувався появою низки дотичних до управління кордонами нових ініціатив, поява яких була спричинена початком широкомасштабної війни рф проти України.

Серед цих ініціатив:

• План відновлення України;
• Ініціатива «Шляхи солідарності»;
• Робоча група/проєкт «Відкритий кордон».

Кожна із зазначених ініціатив має свої, чітко визначені, цілі та завдання щодо розвитку західних кордонів України. Так само, кожна з трьох ініціатив, як і міжвідомча робоча група з питань координації ІУК, має свій перелік стейкхолдерів, які потребують злагодженої комунікації та зрозумілих механізмів взаємодії між учасниками як в межах ініціатив, так і поза ними.

Втім, наприклад, за результатами аналізу ініціативи «Шляхи солідарності», експерти «Європи без бар’єрів» дійшли висновку щодо існування значних прогалин в її координації як на загальнодержавному, так і на міждержавному рівнях.
Тому, з урахуванням завдань та потреб воєнного часу, сьогодні необхідно провести ревізію стейкхолдерів кордону, а також переглянути механізми залучення нових учасників та інших зацікавлених гравців, задля досягнення спільної мети, зокрема щодо розширення експортних коридорів, усунення «вузьких місць» на кордонах та створення передумов для ефективної економічної співпраці між Україною та ЄС сьогодні і в майбутньому.

Нові стейкхолдери кордону >>

Опубліковано в межах проєкту “Багатокомпонентна громадська підтримка реформ у сфері інтегрованого управління кордонами”, який реалізує ГО “Європа без бар’єрів” у рамках проєкту “Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)”, який фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародним центром з розвитку міграційної політики (ICMPD).

Висловлені думки належать авторам і не обов’язково відображають позицію Європейського Союзу чи ICMPD.

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати