Оформлення біометрики: ДМС застерігає від користування послугами “посередників”

Державна міграційна служба попереджає про почастішання випадків шахрайства під час оформлення біометричних паспортів для виїзду за кордон на тлі ажіотажного попиту на них, повідомляється на офіційному сайті ДМС.

“Велика кількість бажаючих оформити закордонний паспорт та черги у підрозділах створили умови для посередників-шахраїв, які пропонують “допомогу” в оформленні біометричного паспорта без черги за 1,3 або 5 днів.  Найбільше, що можуть зробити такі “посередники” – це сприяти в оформленні документів “без черги”, – йдеться у повідомленні.

Міграційна служба України нагадує, що відповідно до чинного законодавства, паспорт громадянина України для виїзду за кордон можна оформити лише особисто і лише в одній з трьох установ: підрозділі міграційної служби, центрі надання адміністративних послуг або у сервісному центрі “Паспортний сервіс” державного підприємства “Документ”.

“За жодних обставин не варто користатися послугами будь-яких посередників, у тому числі задля оформлення документів поза чергою. Окрім того, міграційна служба радить громадянам утриматися від планування закордонної подорожі (бронювання готелю, купівля квитків тощо) не маючи на руках діючого паспорта для виїзду за кордон, оскільки через суттєво підвищений попит на документи можливі затримки у їх видачі”, – сказано у повідомленні.


Підписуйтеся на наш канал у Telegram

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати