Уряд спростив іноземцям в’їзд до Криму з метою правозахисної діяльності

Уряд України 19 липня ухвалив постанову «Про внесення змін до Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї», якою було додано до підстав видання спеціального дозволу на перетин адмінмежі “надання правового захисту особам, права, свободи та законні інтереси яких порушено незаконними органами влади, їх посадовими та службовими особами”.

Про це повідомляє Урядовий портал. З текстом Постанови можна ознайомитися за посиланням.

Згідно з повідомленням, зміни стосуються адвокатів і правозахисників, які в’їжджають на територію окупованого Криму.

Перелік підстав було доповнено двома пунктами:

  • надання правового захисту особам, права, свободи та законні інтереси яких порушено незаконними органами влади, їх посадовими та службовими особами (виключно за клопотанням або погодженням із МТОТ, яке інформує МЗС)
  • провадження діяльності незалежними правозахисними місіями

Видання дозволів здійснюється виключно за клопотанням або погодженням із Міністерством у справах тимчасово окупованих територій, яке інформує Міністерство закордонних справ.

Фото: ДПСУ


Підписуйтеся на наш канал у Telegram

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати