Подовжено конкурс для журналістів на тему трудової міграції

Конкурс на найкращі матеріали про трудову міграцію з України до країн «Вишеградської четвірки» (Польщі, Угорщини, Словаччини, Чехії) подовжено до 16 червня.

Запрошуємо авторів подавати аналітику, пояснювальні матеріали про легальне працевлаштування чи реінтеграцію трудових мігрантів, інтерв’ю, репортажі, сюжети, висвітлення місцевого контексту трудової міграції (список не є вичерпним).

Конкурс проводиться у трьох категоріях:

  1. Відео або телепрограма
  2. Радіопрограма або подкаст
  3. Стаття, опублікована у друкованому або онлайн-виданні.

Переможець у категорії “Відео або телепрограма” отримає нагороду 4500 гривень, 2 місце – 3000 гривень, третє – 2000 грн. Переможці у інших двох категоріях отримають по 3500 грн, 2 місце – по 2500 грн, 3 місце – по 1000 грн.

Основні критерії оцінки:

  • основна ідея та тема матеріалу стосується трудової міграції з України до однієї або всіх вказаних країн
  • матеріал об’єктивний, повний, без маніпуляцій та викривлень
  • за інших рівних показників буде враховуватися охоплення аудиторії матеріалом

Матеріал має бути підготовлено українською або англійською/російською мовами й опубліковано після 23 березня 2019 року. Один учасник може подати кілька різних матеріалів. 

Для участі, будь-ласка, надсилайте свої публікації з темою «Конкурс. Трудова міграція» на адресу office.europewb@gmail.com до 16 червня 2019 року включно. У тілі листа, будь ласка, вкажіть охоплення аудиторії, що може включати результати Google Analytics (дані підтверджені скріншотами), перегляди на сайті, кількість поширень в соціальних медіах (Facebook, Twitter) для онлайн-медіа, тираж газет/журналів тощо*. Для офлайнових публікацій потрібно надіслати підтвердження публікації (відсканована газета/журнал, запис ефіру). За цією ж адресою можна надсилати питання та уточнення.

Учасників повідомлять про результати через електронну пошту, з якої надійшов матеріал. Результати будуть оголошені не пізніше 25 червня 2019 року на сайті та сторінці у Facebook ГО «Європа без бар’єрів».

Пов’язані матеріали:

Довідник “Міфи і факти про трудову міграцію з України”

Публікації про кордон: конкурс ідей для журналістів

Конкурс проводиться у рамках проекту “Популяризація фактоорієнтованого медійного висвітлення явища трудової міграції з України до країн Вишеградської четвірки“, який реалізовує ГО “Європа без бар’єрів” за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду.

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати