Тендер на надання послуг з проведення медіа-моніторингу

Тендер-2

Громадська організація «Європа без бар’єрів» в рамках проекту «Розбудова інституційної спроможності ГО «Європа без бар’єрів» заради реформ у сфері демократії, прав людини та свободи пересування», запрошує взяти участь у тендері на надання послуг з проведення медіа-моніторингу з січня 2016 року по січень 2017 року.

До участі у тендері запрошуються фізичні особи-підприємці, які мають досвід проведення медіа-моніторингу для громадських організацій, а також мають реєстрацію за відповідними КВЕДами.

Технічне завдання тендеру передбачає проведення щомісячного медіа-моніторингу та підготовку наступних звітних матеріалів:

–          Таблиця з переліком згадувань організації та її експертів у вітчизняних та зарубіжних ЗМІ за відповідними параметрами.

–          Підготовка щомісячного звіту медіа-моніторингу, що містить аналіз згадувань, рейтингування згадувань за експертами та темами та короткі рекомендації для організації по посиленню присутності у ЗМІ.

 Тендерна пропозиція має містити наступні документи:

1)   Цінова пропозиція,

2)   Опис досвіду проведення медіа-моніторингу для громадських організацій із зазначенням попередніх замовників послуг та їх контактів,

3)   Свідоцтво про державну реєстрацію,

4)   Витяг з Єдиного Державного Реєстру.

Тендерні пропозиції приймаються в електронному вигляді за електронною адресою elenabaryloukr@gmail.com   з поміткою “Tender. Сapacity building ” до 18:00 10 березня 2016 року. Результати тендеру буде оголошено після 15 березня 2016 року. Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає вищенаведеним вимогам і є найбільш вигідною з точки зору вартості.

Усі питання щодо подання пропозиції на тендер слід надсилати в письмовій формі на електронну адресу elenabaryloukr@gmail.com. ГО «Європа без бар’єрів» залишає за собою право звернутися за додатковими роз’ясненнями перед визначенням переможця.

01030 Київ, Україна
Вул.. Володимирська 42, оф.21
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів».

(С) 2016-2017 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати