Тендер з розробки системи внутрішнього контролю за зовнішнім оцінюванням якості аналітичних продуктів

Тендер

Громадська організація «Європа без бар’єрів» в рамках проекту «Розбудова інституційної спроможності ГО «Європа без бар’єрів» заради реформ у сфері демократії, прав людини та свободи пересування», запрошує взяти участь у тендері з розробки системи внутрішнього контролю за зовнішнім оцінюванням якості аналітичних продуктів.

До участі у тендері запрошуються фізичні особи-підприємці, які мають досвід розробки внутрішніх положень та/або політик організації, а також мають реєстрацію за відповідними КВЕДами.

Технічне завдання тендеру передбачає розробку положення організації, що визначатиме та регулюватиме систему внутрішнього контролю за зовнішнім оцінюванням якості аналітичних продуктів.

 Тендерна пропозиція має містити наступні документи:

1)   Цінова пропозиція,

2)  Опис досвіду розробки внутрішніх положень та/або політик організації із зазначенням попередніх замовників послуг та їх контактів,

3)   Свідоцтво про державну реєстрацію,

4)   Витяг з Єдиного Державного Реєстру.

Тендерні пропозиції приймаються в електронному вигляді за електронною адресою elenabaryloukr@gmail.com з поміткою “Tender. Сapacity building ” до 18:00 10 березня 2016 року. Результати тендеру буде оголошено після 15 березня 2016 року. Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає вищенаведеним вимогам і є найбільш вигідною з точки зору вартості.

Усі питання щодо подання пропозиції на тендер слід надсилати в письмовій формі на електронну адресу elenabaryloukr@gmail.com. ГО «Європа без бар’єрів» залишає за собою право звернутися за додатковими роз’ясненнями перед визначенням переможця.

 

 

01030 Київ, Україна
Вул.. Володимирська 42, оф.21
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів».

(С) 2016-2017 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати