Тендер на послуги з надання та аналізу даних

Громадська організація «Європа без бар’єрів» у рамках проекту «Побудова безпечних і людяних кордонів через громадську оцінку польсько-українського кордону» запрошує взяти участь у тендері на надання послуг з постачання й аналізу великих даних щодо мобільності абонентів мобільних операторів.

До участі у тендері запрошуються мобільні оператори, що здійснюють свою діяльність в Україні.

Технічне завдання проекту передбачає надання і аналіз даних щодо 6 міжнародних автомобільних пунктів пропуску з Польщею- Угринів-Долгобичув, Рава-Руська – Хребенне, Краківець-Корчова, Шегині-Медика, Грушів-Будомєж, Смільниця-Кросценко.

Дані повинні надаватися в агрегованому вигляді у розрізі пунктів пропуску, звітної дати, кількості абонентів та за таким параметрами щодо кожного окремого пункту:

  • Співвідношення кількості перетинів кордону до кількості осіб у рамках місяця із зазначенням країни походження. Окремо для ділянок малого прикордонного руху (МПР) з кроком у 5 км
  • У розрізі країн, у які виїжджають абоненти
  • Щодо абонентів, які перетнули кордон, у розподілі на в’їзд та виїзд
  • Кількість осіб і кількість перетинів у розрізі населеного пункту (який належить до малого прикордонного руху )
  • Щодо кількості унікальних абонентів-іноземців у розрізі країни походження та області України, у яку прибули та перебували  протягом місяця, а також у зоні МПР.
  • Можливий портрет абонента: рівень доходу, вік (або вікові групи), стать, соціальний статус

Період за який аналізуються дані: липень 2018 року – липень 2019 року.

Зацікавлені компанії просимо надавати свої пропозиції до 25 серпня 2019 року.

Тендерна пропозиція має містити такі документи:

  1. Цінова пропозиція
  2. Деталізація можливості виконання технічного завдання (інформація про обсяг абонентської бази, терміни виконання робіт тощо)

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати