Тендер на послуги з виробництва відеоролика

Громадська організація «Європа без бар’єрів» у рамках проекту «Творча освіта молоді для відповідальної мобільності» запрошує взяти участь у тендері на надання послуг з виробництва анімованого відеоролика на тему подорожування до країн Вишеградської четвірки.

До участі у тендері запрошуються фізичні особи-підприємці та юридичні особи, які мають реєстрацію за відповідними КВЕДами.

Технічне завдання тендеру передбачає повний цикл виробництва анімованого відеоролика тривалістю 60-90 секунд відповідно до заданої структури.

 Тендерна пропозиція має містити такі документи:

1)   Цінова пропозиція,

2) Опис досвіду із зазначенням попередніх замовників послуг і їх контактів,

3)  Свідоцтво про державну реєстрацію,

4)  Витяг з Єдиного Державного Реєстру.

Тендерні пропозиції приймаються в електронному вигляді за електронною адресою office.europewb@gmail.com з поміткою “Тендер. Відеоролик” до 23:59 31 грудня 2017 року. Результати тендеру буде оголошено після 13 грудня 2017 року. Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає вищенаведеним вимогам і є найбільш вигідною з точки зору вартості.

Усі питання щодо подання пропозиції на тендер слід надсилати в письмовій формі на вказану вище електронну адресу. ГО «Європа без бар’єрів» залишає за собою право звернутися за додатковими роз’ясненнями перед визначенням переможця.


Підписуйтеся на наш канал у Telegram

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати