Тренінг “Формування стійкого суспільного запиту на впровадження реформ”

27 травня 2017 року у Києві відбувся тренінг “Формування стійкого суспільного запиту на впровадження реформ” для представників громадських організацій з 6 областей України: Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Вінницької, Херсонської й Одеської.

Учасники тренінгу відпрацювали навички збору даних для аналізу реформ у сферах безпеки документів, управління міграцією і кордонами, притулку та протидії дискримінації. Також на тренінгу було представлено методологічні матеріали, розроблені “Європою без бар’єрів”, які містять навчальну інформацію й індикатори моніторингу імплементації реформ.

Тренінг було проведено у рамках проекту «Громадський контроль стійкості реформ, впроваджених у рамках Плану дій з візової лібералізації (ПДВЛ) та Угоди про Асоціацію», метою якого є посилити спроможності регіональних НУО з аналізу політик і здійснення на місцевому рівні контролю за прогресом, досягнутим у рамках візової лібералізації та Угоди про асоціацію.

Проект реалізується у співпраці з Центром демократії та верховенства права в рамках проекту “Посилення коаліції РПР”, який впроваджується за підтримки Європейського Союзу

Програма тренінгу

Фотозвіт

Тренінг "Формування стійкого суспільного запиту на впровадження реформ"


Підписуйтеся на наш канал у Telegram

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати