У Києві відкриється виставка карикатур про шлях до безвізового режиму

9 червня партнери “Європи без бар’єрів” з Інституту світової політики (ІСП) проведуть церемонію відкриття виставки карикатур «Шлях України до безвізового режиму з ЄС» у столичному парку імені Тараса Шевченка.

Захід відбудеться за участі Посла Європейського Союзу в Україні Хюґа Мінгареллі.

Уже з 11 червня громадяни України зможуть подорожувати до країн Євросоюзу без віз. Для відзначення цієї події Інститут світової політики вирішив поінформувати українців про пройдений шлях до безвізу, а також надати коротку інформацію про правила безвізового в’їзду до країн Шенгенського простору. Для цього ІСП разом з відомими художниками підготував виставку 18 малюнків.

Відкриття виставки відбудеться 9 червня об 11:00 у парку імені Тараса Шевченка у Києві. До участі у заході запрошені представники МЗС України, громадянського суспільства та медіа.

Деталі щодо акредитації ЗМІ за посиланням.

Виставку було підготовлено Інститутом світової політики в рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст виставки є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або Уряду США.


Підписуйтеся на наш канал у Telegram

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати