Тренінг “Відповідальна мобільність: як і про що інформувати громадян для безпечних поїздок до країн ЄС”

У Львові 28-29 квітня відбудеться тренінг для представників громадських організацій і медіа з 6 регіонів Західної України на тему інформування громадян про правила безпечного подорожування до країн ЄС.

У рамках тренінгу будуть обговорюватися політичний контекст і виклики для безвізового режиму між Україною та ЄС, положення Угоди про Асоціацію з ЄС у контексті мобільності, історія візових взаємин України та ЄС, реформи та зміни у роботі Державної міграційної та прикордонної служб, протидія нелегальній міграції та торгівлі людьми тощо.

Також під час заходу буде презентовано серію путівників і інфографік “Подорожуй відповідально”.

Тренінг організовано ГО “Європа без бар’єрів” у рамках проекту “Угода про Асоціацію з ЄС – можливості для відповідальної мобільності громадян України“.

Програма тренінгу (PDF)

Перелік учасників

Проект реалізується в рамках проекту “Просування реформ в регіони”, який виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій і “Європейською правдою” за сприяння та фінансової підтримки Європейського Союзу.

rfr_logo (1)


Підписуйтеся на наш канал у Telegram

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати