Трудові мігранти не є цікавими для політиків. Інтерв’ю з Оленою Малиновською

Яким чином пандемія вплинула на процеси трудової міграції? Чому українська державна політика у цій сфері не є задовільною? Чому так стається, що держава перекладає частину своїх соціальних зобов’язань на трудових мігрантів, а ті, в свою чергу, не є залученими до участі в управлінні державою? Чому інтеграція іноземців і реінтеграція трудових мігрантів практично не відбуваються? Яку роль у цьому може відіграти досвід інтеграції депортованих, які поверталися до Криму? Як дізнатися, хто повертається з-за кордону?

Ці питання обговорила виконавча директорка “Європи без бар’єрів” Ірина Сушко в інтерв’ю з провідною науковою співробітницею Національного інституту стратегічних досліджень, експерткою з питань міграції, докторкою наук з державного управління Оленою Малиновською.

Створено за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у рамках проєкту “Компетентна комунікація змін у сфері мобільності”. Відео відображає позицію спікерів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження”.

У співпраці з Ukrlife.tv

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати