У Грузії запрацював безвізовий режим з ЄС (фото, відео)

У Грузії 28 березня набув чинності безвізовий режим ЄС. Громадяни країни віднині можуть подорожувати до країн Шенгенської зони без оформлення візи за умови наявності біометричного закордонного паспорта.

Першу символічну безвізову подорож здійснила група грузинських студентів, які разом з прем’єр-міністром країни Георгієм Квірікашвілі вилетіли до Афін у вівторок зранку.

Як повідомляє Грузія-онлайн, міністр внутрішніх справ Грузії Георгій Мгебрішвілі у зв’язку з набуттям чинності безвізом видав наказ, яким доручив службовцям всіх прикордонних КПП проводити детальну співбесіду з громадянами, що виїжджають до країн Шенгенської зони. Прикордонники будуть консультувати громадян та перевіряти їхні документи на відповідність вимогам Шенгенської зони.

Фото: Facebook Giorgi Kvirikashvili

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати