Українсько-польське прикордоння і його громади. Як використати потенціал кордону

Аналітичний центр «Європа без бар’єрів» спільно з ФорумІдей і Фундацією Баторія (Польща) запрошують представників преси на фінальну презентацію підсумків українсько-польського проекту «Побудова безпечних і людяних кордонів», присвяченого вивченню особливостей українсько-польського кордону та життя прикордонних громад.

Під час брифінгу учасники представлять результати трьох досліджень. Два з них фокусувалися на житті та проблемах громад прикордоння, функціонуванні прикордонної інфраструктури. Команди дослідників спілкувалися з посадовцями та представниками громад по обидва боки кордону, провівши загалом понад 80 інтерв’ю.

Третє, яке є ексклюзивом української команди, аналізує мобільність у прикордонних районах Львівщини на основі великих даних.

Питання до обговорення:

  • Чи помічає кордон центральна влада в Україні та Польщі?
  • Не закупами єдиними: як іще можна отримувати зиск з кордону і що заважає це робити
  • Розвиток інфраструктури: коли чекати на відремонтовані дороги та пункти пропуску
  • Кордон і українсько-польські взаємини

Учасники:

  • Ірина Сушко, виконавча директорка АЦ «Європа без бар’єрів», учасниця урядової Міжвідомчої групи з питань інтегрованого управління кордонами, Київ
  • Д-р Марта Ярошевич, експертка з управління кордонами та міграції, ФорумІдей (Фундація Баторія), Польща
  • Оксана Дащаківська, керівниця Західноукраїнського представництва Фонду Відродження

Контактна особа: Павло Кравчук, pkravchuk.ewb(at)gmail.com

Акредитація: Львівський прес-клуб або Реєстрація

Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в межах проекту «Побудова безпечних і людяних кордонів через громадську оцінку українсько-польського кордону». Висловлені під час заходу думки відображають позицію спікерів і не обов’язково збігаються з позицією Міжнародного фонду «Відродження».

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати