Як коректно висвітлювати трудову міграцію. Воркшоп

Громадська організація «Європа без бар’єрів» запрошує журналістів, редакторів і блогерів з усієї країни взяти участь у воркшопі «Як коректно висвітлювати трудову міграцію і уникати фейків», який відбудеться у Києві 23 березня (субота).

На воркшопі шість тренерів з 5 країн представлять путівник-довідник «Міфи та стереотипи про українську трудову міграцію до країн Вишеградської четвірки», і розкажуть про:

  • основні тенденції української трудової міграції до Польщі, Чехії, Угорщини та Словаччини
  • типові міфи та стереотипи у медіа п’яти країн
  • де шукати статистичні дані та іншу пов’язану інформацію
  • як правильно інтерпретувати статистичні дані про трудову міграцію, а як – неправильно
  • до кого можна звернутися по фаховий коментар у кожній країні

Тренери:

Катерина Кульчицька, Павло Кравчук ГО Європа без бар’єрів (Україна)

Мирослава Керик, Наш вибір (Польща)

Петр Бішоф, Рада з питань інтеграції (Чехія)

Ерік Ушкєвич, Угорське європейське товариство (Угорщина)

Томаш Мадленак, Дослідницький центр Словацької асоціації зовнішньої політики (Словаччина)

Модератор: Ірина Сушко, ГО Європа без бар’єрів (Україна)

За підсумками воркшопу кожен учасник/ця матиме створити й опублікувати матеріал у довільному жанрі на тему української трудової міграції до країн Вишеграду. Роботи учасників автоматично потраплять до відбору конкурсу медійних матеріалів на тему трудової міграції, який триватиме до кінця весни. Переможці конкурсу в кожній з 5 категорій отримають грошову винагороду 150-250 євро.

Вимоги до учасників:

  • досвід роботи у ЗМІ (бажано)
  • наявність майданчика для публікації підсумкового матеріалу (ЗМІ або блог)
  • володіння англійською на рівні не менше Intermediate (частина сесій відбуватиметься англійською)

Також до воркшопу можуть долучитися політики, посадовці та інші публічні особи, які бажають навчитися коректно висловлюватися на тему трудової міграції.

Воркшоп триватиме цілий день, з 10 до 18 години. Учасників буде забезпечено проживанням (одна ніч), харчуванням (обід, вечеря, готельний сніданок), компенсовано витрати на дорогу.

Для участі заповніть, будь ласка, форму до 15 березня. Кількість місць обмежена, тому закликаємо реєструватися якнайшвидше. Детальна програма та інша інформація будуть надані відібраним учасникам.

У разі питань звертайтеся, будь ласка, за адресою: office.europewb(at)gmail.com

Захід організовано за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду у рамках проекту «Популяризація фактоорієнтованого медійного висвітлення явища трудової міграції з України до країн Вишеградської четвірки», який реалізовує ГО «Європа без бар’єрів»

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати