ЯК РОЗВИТОК ІНТЕГРОВАНОГО УПРАВЛІННЯ КОРДОНАМИ МОЖЕ ДОПОМОГТИ ПОДОЛАТИ ВИКЛИКИ, СПРИЧИНЕНІ ПОВНОМАСШТАБНОЮ ВІЙНОЮ

Ефективне управління кордонами може допомогти державам досягти більш збалансованого підходу, який зміцнює їхню національну безпеку і водночас захищає права та зменшує потенційну враз- ливість тих, хто перетинає кордони. Під час повномасштабної війни з РФ першочерговою потребою є захист державного кордону, мінімізація людських та інфраструктурних втрат; водночас виникають можливості впровадити зміни у сфері управління кордонами, наслідки яких будуть мати позитивний вплив і після завершення бойових дій.

Ця аналітична записка пропонує шляхи розвитку ІУК на відомчому, міжвідомчому та міжнародному рівнях, що допоможуть у подоланні викликів, пов’язаних з повномасштабною війною та масовим переміщенням людей.

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати