Переміщення осіб внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації: які виклики для управління кордонами?

Військова агресія РФ проти України спричинила збільшення потоків переміщення та транскордонної мобільності в нашій країні.

На початку повномасштабної війни Управління Верховного комісара ООН оцінювало, що біженцями стануть близько 4 млн осіб. Масштаби переміщення виявилися безпрецедентними: така кількість покинула Україну за приблизно місяць, і Управління наразі прогнозує більше 8 млн біженців до кінця року.

У цій аналітичній записці йдеться про виклики для учасників процесів інтегрованого управління кордонами, а також розглядається, у які способи вони реагували на ці виклики.

Аналітична записка (PDF)

Опубліковано у рамках проєкту “Мультикомпонентна громадська підтримка реформ у сфері інтегрованого управління кордонами”, який реалізує ГО “Європа без бар’єрів” у рамках проєкту “Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)”, який фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародним центром з розвитку міграційної політики (ICMPD).

Висловлені думки є позицією авторів і не обов’язково відображають позицію ЄС або ICMPD

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати