ЄББ стала українським партнером в оцінці рівня інтеграції мігрантів MIPEX Core

Експерти “Європи без бар’єрів” приєдналися до міжнародного проєкту оцінки політики інтеграції мігрантів MIPEX Core, який розробила Група Міграційної Політики (Migration Policy Group, Брюссель).

У рамках проекту ми здійснили дослідження й оцінили 50 індикаторів за вісьмома напрямками політики, включаючи доступність дозволів (посвідок) на проживання, ринку праці, послуг з охорони здоров’я, освіти, політики щодо мови та громадянства.

Аналогічне дослідження було проведено у 50 країнах світу, у тому числі у всіх країнах-членах ЄС. Результати буде презентовано незабаром.

MIPEX Core є скороченою версією Індексу Політики Інтеграції Мігрантів (MIPEX) – унікального інструмента для оцінки політик інтеграції мігрантів у різних країнах, який дозволяє порівняти дії урядів у сфері сприяння інтеграції мігрантів у всіх проаналізованих країнах.

Схожі матеріали:

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати