“Європа без бар’єрів” пропонує стажування для студентів

ГО «Європа без бар’єрів» шукає активних студентів 3-5 курсів для стажування на посадах «асистент проектного менеджера», «асистент комунікаційного менеджера» та «асистент аналітика». Мінімальний термін стажування –  один місяць.

Діяльність організації спрямована на реалізацію прав людини на свободу пересування та підтримку суспільно значущих реформ у сфері верховенства права, управління міграцією та кордонами, захисту персональних даних, громадського порядку та протидії дискримінації. Ми одна з небагатьох організацій, яка послідовно займається адвокацією та інформуванням про безвізовий режим між Україною і ЄС. Більше про нас читайте на сайті: www.europewb.org.ua та у соціальних мережах: https://www.facebook.com/EwB.Ukraine/.

Ми пропонуємо стажерам: суспільно-корисну роботу, цікаве навчання, дружній колектив, зручний офіс у центрі міста (метро “Університет”). З нами ви можете отримати навички роботи у сферах зв’язків з громадськістю, СММ, написання публіцистики й аналітичних матеріалів, фандрейзингу, адміністрування.

Після успішного закінчення стажування Ви отримаєте рекомендаційні листи, а керівництво організації розгляне можливість подальшої співпраці зі стажерами.

Ми очікуємо від стажерів: готовність стажуватись в організації не менше 10 годин на тиждень, бажання навчатися, відповідальність, порядність, ініціативність та комунікабельність. Володіння англійською рівня Intermediate або вище є обов’язковим.

Обов’язки стажера на посаді «асистент проектного менеджера»:

  • підготовка адміністративних документів організації та супроводжуючої документації проектної діяльності,
  • активна участь в організації публічних заходів, конференцій та презентацій,
  • допомога у розробці проектних заявок та фандрейзинговій діяльності.

Обов’язки стажера на посаді «асистент комунікаційного менеджера»:

  • допомога в організації публічних заходів, конференцій та презентацій,
  • моніторинг медіа,
  • робота з соціальними мережами та сайтом організації,
  • оновлення баз даних.

Обов’язки стажера на посаді «асистент аналітика»:

  • збір, систематизація та первинний аналіз відкритих даних,
  • активна участь у підготовці аналітичних статей для ЗМІ,
  • допомога у проведенні польових досліджень.

Ваші резюме та короткі (до 1500 знаків) мотиваційні листи надсилайте на скриньку office.europewb@gmail.com з темою «Вакансія стажера».

Контактний телефон: +38 (044) 2386843


Підписуйтеся на наш канал у Telegram

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати