Україна і Польща підписали угоду про скасування оплати за видачу національних віз.
Як повідомили в Департаменті інформаційної політики Міністерства закордонних справ України, угоду підписано сьогодні в рамках робочого візиту міністра закордонних справ Костянтина Грищенка до Республіки Польща.
Від уряду Польщі угоду підписав міністр закордонних справ Радослав Сікорський.
«Підписання сьогоднішньої Угоди є реальним кроком назустріч побажанням громадян України та Польщі», – сказав Грищенко після підписання угоди, передає «УНІАН».
Міністри закордонних справ України і Польщі взяли участь в урочистій церемонії відкриття Почесного консульства України в Перемишлі. Новопризначеному Почесному Консулу України в Перемишлі Олександру Бачику були вручені консульський патент і екзекватура.
Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко заявив, що Польща погодилася скасувати для українців оплату за національні довгострокові візи.
Джерело: ForUm












