За півроку безвізом скористалися 355 тисяч громадян України

Станом на 11 грудня, через півроку після початку дії безвізового режиму, ним скористалися 355 тисяч громадян України.

Про це повідомляє сайт Державної прикордонної служби.

“Більше 128 тисяч українців використовували для подорожей авіаційний транспорт, 227 тисяч наших співвітчизників подорожували автомобілями і залізницею, а незначна кількість громадян прямували через морські пункти пропуску”, – сказано в повідомленні.

Дивіться також:  Бар’єри між Україною та ЄС у вимірі цивільної авіації. Результати опитування та інфографіка

Найбільше безвізові мандрівники прямували через кордон з Польщею та Румунією – майже 90 тисяч та 65 тисяч осіб відповідно.

Якщо у перші літні місяці безвізом користувалися в середньому 80 тисяч осіб на місяць, у листопаді цей показник склав 32,5 тисячі.

В той же час, загальна кількість поїздок громадян України до європейських країн за три літніх місяці 2017 року, зросла на 10% порівняно з аналогічними трьома місяцями 2016 року.

Загалом же з 11 червня 2017 року український кордон у європейському напрямку перетнули 10 мільйонів 600 тисяч громадян України. З них понад 2,5 мільйона українців хоч і мали біометричні паспорти, але подорожували з раніше виданими довгостроковими візами. 7,7 мільйона українців виїхали до країн Євросоюзу за візами в закордонних паспортах старого зразка, повідомляє DW з посиланням на помічника голови Державної прикордонної служби України Олега Слободяна.

Дивіться також: З «безвізових» реформ на місцевому рівні найслабшим є блок «протидія дискримінації» – дослідження

Фото:ДПСУ


Підписуйтеся на наш канал у Telegram

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати