Заходи для громадянського суспільства у Швеції: #STOCKHOLM4EAP і SCSD 2017

Виконавчий директор Європи без бар’єрів Ірина Сушко візьме участь у двох міжнародних зустрічах для представників громадянського суспільства, які відбудуться у Стокгольмі, Швеція, 17-22 вересня 2017 року.

  • #STOCKHOLM4EAP

#STOCKHOLM4EAP – це зустріч для обговорення необхідних реформ у країнах Східного партнерства (Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова та Україна), а також обговорити, як зробити ці реформи стійкими та ціннісно-орієнтованими. Вироблені рекомендації щодо реформ згодом можуть бути використані для досягнення результатів та у різноманітних адвокаційних активностях, посилюючиголос громадянського суспільства.

Конференція відбуватиметься з 17 по 20 вересня. До обговорення долучаться 60 учасників.

Захід організовано Форумом Syd за підтримки МЗС Швеції.

  • СТОКГОЛЬМСЬКІ ДНІ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА 2017

Стокгольмські Дні Громадянського Суспільства 2017 (SCSD 2017) – це міжнародний захід у Стокгольмі для практиків, які працюють у або з організаціями громадянського суспільства, які залучені до співпраці з міжнародного розвитку.

SCSD цього року зосередиться на убезпеченнні простору громадянської активності. Зростаючі утиски громадянських свобод і простору демократії у багатьох країнах означають, що громадянське суспільство, співпраця та політики розвитку мають робити більше, краще і хоробріше.

Метою SCSD є обмін досвідом та практиками, аби надихнути учасників на зміни.

SCSD збере 300 учасників. Захід організовано Шведською агенцією з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA) і CONCORD, платформою ГО з глобального розвитку.


Підписуйтеся на наш канал у Telegram

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати