Анонс. Круглий стіл “Чи бути Україні в авіаційному просторі ЄС?”

У понеділок, 17 жовтня 2016 року, з 11:00 до 13:00 громадська організація «Європа без бар’єрів» презентує результати дослідження переговорного процесу щодо Угоди про Спільний авіаційний простір (САП) України та ЄС і проведе експертне обговорення проблематики Угоди.

Місце проведення: Київ, конференц-зала готелю «Воздвиженський», Воздвиженська, 60

У 2015 році Комітет з питань промислової політики і підприємництва Верховної Ради України звернувся до громадської організації «Європа без бар’єрів» (далі – ЄББ) з пропозицією провести дослідження особливостей переговорного процесу щодо Угоди про Спільний Авіаційний Простір між Європейським Союзом та Україною (Угоди про САП).

Того ж року ЄББ ініціювала проект «Ініціатива Відкрите небо», у рамках якого було проведено аналіз українських і міжнародних нормативно-правових актів у сфері цивільної авіації та експертне опитування (глибинні інтерв’ю) представників інституцій ЄС, ринку авіаперевезень,  державних структур,  українських та іноземних незалежних експертів щодо проблем і перспектив підписання та імплементації Угоди про САП.

За результатами проведеного дослідження ГО «Європа без Бар’єрів» підготувала полісі-бриф і рекомендації сторонам переговорного процесу та учасникам сфери авіарегулювання в Україні, які буде презентовано під час круглого столу 17 жовтня.

Також за участі представників державних органів влади, незалежних експертів, регуляторів у сфері авіації, аеропортів, авіакомпаній буде проведено обговорення перспектив підписання Угоди, проблем переговорного процесу, питань гармонізації правового поля ЄС і України у сфері цивільної авіації, готовності українських аеропортів і інфраструктури до функціонування у рамках Угоди.

Для участі в заході необхідно зареєструватися за посиланням. Кількість місць обмежена.

Робочі мови: українська, англійська. Забезпечується синхронний переклад

Програма заходу (PDF)

Сторінка події у Facebook

Організовано за підтримки Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати