Безвізовим режимом скористалися 341 тисяча громадян – ДПСУ

Станом на 27 листопада безвізовим режимом скористалися 341 тисяча громадян України.

Про це у вівторок під час круглого столу “Регіональний вимір проєвропейських реформ у сферах свободи пересування та протидії дискримінації” заявив Начальник відділу взаємодії зі ЗМІ Адміністрації Державної прикордонної служби Андрій Демченко, повідомляє сайт організатора заходу ГО “Європа без бар’єрів”.

“Станом на вчора з 11 червня безвізовим режимом скористалися 341 тисяча громадян, це 3% від загальних перетинів кордону і 14% – від перетинів кордону з біометричним паспортом. Зокрема, Республіка Польща – 87 тисяч, Словаччина – 21 тисяча, Угорщина – 48 тисяч, Румунія – 60 тисяч”, – розповів він.

Зокрема, за словами Демченка, повітряним шляхом подорожували з 341 тисячі “безвізових” подорожніх 123 тисячі осіб. Кількість зафіксованих відмов з жовтня не зросла, і склала 61 випадок.

Організований ГО “Європа без бар’єрів” руглий стіл “Регіональний вимір проєвропейських реформ у сферах свободи пересування та протидії дискримінації” відбувся у Києві 28 листопада.

Переглянути відеозапис можна тут.

На круглому столі було презентовано аналітичний звіт Аудит реформ: громадський аналіз змін у регіонах після візової лібералізації

Прес-реліз З «безвізових» реформ на місцевому рівні найслабшим є блок «протидія дискримінації» – дослідження


Підписуйтеся на наш канал у Telegram

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати