Команда ЄББ провела серію тренінгів і навчальних виїздів на кордон

“Європа без бар’єрів” спільно з регіональними партнерами та у співпраці з Державною прикордонною службою України організувала і провела серію тренінгів і навчальних виїздів на кордон для інтерв’юерів, які досліджуватимуть досвід перетину українського кордону громадянами України та іноземцями.

2 квітня було проведено тренінг у Львові, в якому взяли участь представники Львіської, Волинської та Чернівецької областей, з навчальним виїздом на пункти пропуску “Краківець”, “Шегині” та “Рава-Руська”.

3 квітня відбувся тренінг в Ужгороді за участі закарпатської команди з тренувальним виїздом на пункт пропуску “Ужгород”.

11 квітня було проведено тренінг у Чернігові з тренувальним виїздом на пункт пропуску “Нові Яриловичі”.

P80411-155305

Усі заходи проведено в рамках проекту “Анатомія кордону“, який виконує ГО “Європа без бар’єрів” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Проект передбачає аналіз законодавчих норм, які регулюють перетин кордону України, та дослідження практики перетину кордону на 22-х пунктах пропуску у 5-ти регіонах, що межують з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією, Білоруссю та Росією.


Підписуйтеся на наш канал у Telegram

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати