Кордон з людським обличчям. Поліпшення функціонування пунктів пропуску

lost-places-2660064_1280«Європа без бар’єрів» стала українським партнером польського аналітичного центру «Інститут Свободи» у спробі спільно осмислити та розв’язати головні проблеми функціонування пунктів пропуску на українсько-польському кордоні.

Метою проекту є посилити вплив експертних осередків на ухвалення рішень щодо функціонування пунктів пропуску на українсько-польському кордоні, підвищити якість медійних публікацій на тему кордону та розвинути суспільний запит і зацікавленість у проблематиці функціонування пунктів пропуску.

У рамках проекту буде проведено два українсько-польські експертні семінари  у Києві та Варшаві, створено аналітичний звіт «Кордон з людським обличчям», який аналізуватиме роботу пунктів пропуску у різних вимірах – пришвидшення перетину кордону, трансформація Малого прикордонного руху, вплив безвізу, функціонування пішохідних і залізничних пунктів пропуску тощо. Також польські та українські експерти спільно створять посібник для журналістів «Як писати про кордон» та буде проведено спільний польсько-український конкурс на найкращі матеріали на тему кордону.

Термін: лютий – червень 2019 року

Підтримка: Програма РІТА («Зміни в регіоні»)


ПРОДУКТИ ТА ПУБЛІКАЦІЇ ПРОЕКТУ

Українсько-польський кордон: довідник для журналістів

Кордон з людським обличчям: рекомендації

Меморандум ініціативи “Кордон з людським обличчям”

Підтримано чотири проекти публікацій про кордон


ПУБЛІКАЦІЇ СХОЖОЇ ТЕМАТИКИ

Жити біля кордону: громади Шегинь і Угринова

Анатомія кордону: незалежний моніторинговий звіт

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати