Підтримано чотири проекти публікацій про кордон

Оголошено результати конкурсу проектів публікацій про українсько-польський кордон, проведеного у рамках польсько-українського проекту “Кордон з людським обличчям”, який спільно реалізують Інститут Свободи (Варшава) та “Європа без бар’єрів” (Київ), і який співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».

Нагадаємо, за умовами конкурсу, підтримку мали отримати дві концепції з України і дві – з Польщі. Переможці отримають приблизно 1500 злотих на реалізацію своїх ідей.

Всього було отримано 37 концепцій.

За підсумками відбору переможцями стали:

Україна

  1. Вікторія Гончаренко, журналістка-фрілансерка, проект репортажу з пункту пропуску Ягодин-Дорогуськ
  2. Юрій Самойлов, журналіст, головний редактор журналу “Український туризм”, проект матеріалу про залізничне сполучення між Україною та Польщею.

Польща

  1. Anna Gmiterek-Zabłocka, Radio TOK FM, проект матеріалу “Кордон не має бути страшним” про зручні способи перетину українського кордону для громадян Польщі
  2. Tomasz Nieśpiał, Radio Lublin, з концепцією матеріалу про життя українсько-польського кордону

Читайте також:

Оголошено результати конкурсу матеріалів про трудову міграцію

Українсько-польський кордон: довідник для журналістів

Кордон з людським обличчям. Рекомендації

Фото: Jiří Komárek, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=52878304

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати