Опитування для органів місцевої влади та експертів з транскордонної співпраці

Аналітичний центр “Європа без бар’єрів” (Київ) запрошує взяти участь в експертному опитуванні щодо ефективності транскордонного співробітництва (ТКС) та ключових очікувань щодо подальшого його розвитку.

Ви брали участь у програмах ТКС? Плануєте? Хотіли, але не змогли? Розкажіть нам про свій досвід та про те, що, на вашу думку, можна покращити.


Для цього просимо Вас заповнити анкету. Це займе щонайбільше 20 хвилин Вашого часу. Відповідаючи на запитання, будь ласка, вкажіть найближчий Вам варіант відповіді. У даному опитуванні немає правильних чи хибних відповідей, лише Ваша особиста думка.

Участь в експертному опитуванні є добровільною. Ваше ім’я та прізвище, а також афіліація (за бажанням) будуть зазначені в алфавітному порядку у загальному переліку з іншими експертами. Аналіз даних буде узагальненим, що унеможливить ідентифікацію конкретного респондента.


Опитування проводиться в рамках проєкту «Гармонізація інтересів суб’єктів транскордонної співпраці як чинник місцевого розвитку прикордонних областей України», що його реалізує ГО «Квадрівіум» разом з Радою зовнішньої політики «Українська призма», ГО «Сприяння міжкультурному співробітництву» та Поліським фонд міжнародних та регіональних досліджень за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Просимо заповнити анкету до 25 квітня. Дякуємо за приділений час! Ваша думка дуже важлива і може вплинути на формування механізмів транскордонної співпраці у майбутньому.

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати