Ставлення експортерів до проєкту е-черги

У січні-лютому 2022 року було проведено опитування експортерів щодо запровадження електронної черги та умов її функціонування. Е-черга є дієвим інструментом міжнародної торгівлі, який має забезпечити передбачуваність часових витрат при перетині товаром кордону та спросити відповідні процедури. Тому було дуже важливо зрозуміти настрої та відношення до цього сервісу потенційних споживачів таких нововведень. Попри радикальну зміну контексту з початком війни, дані опитування можуть становити цінність для ухвалення рішень щодо запровадження е-черги або подібних інструментів у майбутньому після завершення бойових дій.

Ознайомитися з результатами опитування (PDF)

Опитування організовано спільно аналітичним центром «Європа без бар’єрів» та Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) в рамках проєкту

«Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який ІЕД реалізовує за фінансової підтримки ЄС, Міжнародного фонду «Відродження» та Atlas Network.

Аналітичну складову забезпечено у рамках проєкту “Мультикомпонентна громадська підтримка реформ у сфері інтегрованого управління кордонами”, який реалізує ГО “Європа без бар’єрів” у рамках проєкту “Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)”, який фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародним центром з розвитку міграційної політики (ICMPD).

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати