Велосипедний рух між Україною та ЄС: онлайн-дискусія

Аналітичний центр “Європа без бар’єрів” запрошує вас долучитися до онлайн-дискусії «Велосипедний рух між Україною та ЄС: проблеми перетину кордону та доступності інфраструктури», яка відбудеться в понеділок, 31 травня, з 16 до 18 години.

Українське прикордоння з ЄС — природне продовження велосипедних маршрутів для мільйонів європейських мандрівників, однак на їх шляху часто стоять важко або й зовсім нездоланні бар’єри кордонів та відсутності інфраструктури. Ми плануємо в широкому колі експертів і представників влади сформулювати головні проблеми велосипедного руху через кордон, а також спільно пошукати для них ефективні рішення.

Питання для обговорення:

  • Перетин кордону з ЄС на велосипеді (з велосипедом): нормативні аспекти
  • Практика велосипедних поїздок у прикордонні і через кордони
  • Велосипедна інфраструктура та туризм у прикордонних з ЄС регіонах
  • Велосипедна інфраструктура та туризм у сусідніх країнах (Польща, Словаччина, Угорщина, Румунія)
  • Рекомендації для центральних і місцевих органів влади

До участі запрошені представники асоціацій велосипедистів, туристичних організацій, незалежні експерти, представники місцевих адміністрацій Волинської, Львівської, Закарпатської, Чернівецької та Одеської областей.

Робочі мови: українська, російська

Участь вільна за умови підтвердженої реєстрації

Захід підготовлено у рамках проєкту “Посилення діалогу з питань управління кордонами між громадськістю та органами влади”, який здійснюється за підтримки Європейського союзу та Міжнародного Фонду “Відродження” в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Висловлені під час заходу думки не обов’язково відображають позицію Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.

Photo by Viktor Bystrov on Unsplash

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати